[Lietuva] Pavasaris barų terasose ir kasdien „naglėjantys“ elgetautojai bei kitaip „uždarbiaujantieji“

Keleto pastebėtų elgetautojų, uždarbiautojų arba tiesiog, kaip juos vadina liaudis, „bomžų” apžvalga. O sutikti juos paprastai galima būtent restoranų bei kavinių terasose… ir ne vieną. Taigi, „gerulių” (taip juos vadinsiu), praspjaunančių net panelę Rožytę sukurtos situacijos (užsimerkite ir įsivaizduokite):

IMG_1525+

Situacija No. 1. Ramiai šviečiant saulutei sėdite sau ŠMC kavinėje. Popietė, gera, ramu. Aplink šnekučiuojasi žmonės. Kartu su draugu (beje, jūs mergina) geriate vyną, užkandžiaujate sūriu… Užkandžiaujate ir, netikėtai, iš jūsų lėkštės pradeda užkandžiauti dar vienas pilietis. Gerulis.

Situacija No. 2. Ir vėl ramiai šviečia saulė, jūs ir vėl ramiai sėdite lauko kavinėje Vokiečių gatvėje. Velniškai karšta. Užsisakote buteliuką vandens – godžiai jį išgeriate ir… nebijokit, dar nieko nenutiko – likučius paliekate buteliuke. Tada šast ir ateina gerulis – paima buteliuką, be žodžių supila jums į stiklinę ir įsideda buteliuką sau į krepšį. Unikalus aptarnavimas.

Situacija No. 3. „Po… po… ponia. G… g… g… gal galll…. ll…. ėėė…tu… tu…. ttt… u… u mėtttt…. tttt… te… te…. ccccc…. ccc…. ccc…. .ccccc….. c… c… c… c…. (kažkaip šis žodis sunkiausiai ištariamas) c… centų duo… ti… ti… ti?” – lemena šalia atsistojęs iš pažiūros darbingo amžiaus jaunuolis, su dar geresniais „kedasais” negu jūsų. Nuryjate kepsnio gabalėlį „Bix‘uose” ir mandagiai atsisakote patenkinti jaunuolio norą. „Tai eik tu nach**, žer*va tu paskutine, b**t, k**va. Sunku tau nach** padėt? Aš tave apvogsiu, b**t, nach**, žinosi, pad*a tada”. Nežinau, ar pastebėjote, bet mikčiojimas kažkur dingo… Gerulis.

Situacija No. 4. Paskutinis gerulių moteriškių mados klyksmas – po kavines vaikčioti ne su vaiku (ar bent pilvu), o su mažu šuniuku… Kaip miela! Gerulės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s