[Vokietija] Alaus baras Berlyne, kuriame bokalus prisipildai pats

Patinka alus? Būsit Berlyne? Traukit tiesiai į Rochstrase 14 a-b-c-d-e (patikėkit, mes adreso irgi nesuprantam, bet toks parašytas greta durų), o ten susiraskit barą elementariu pavadinimu „The Pub“.

IMG_1930Aludė, sakytum, kaip aludė. Duoda kažko pavalgyti, bet tai, šioje vietoje, labiau smulkmena. Svarbiausia KOVA su kitais alaus mėgėjų stalais. Kas išgers daugiau? Beje, kova detaliai fiksuojama ir nė vienas lašas nepraslysta pro šalį.

Skamba nesuprantamai? Viskas paprasta. Prie baro gaunate alaus bokalą ir savo „kodą“. Prie kiekvieno stalo yra atskiri „piltuvai“ alui, todėl geriate tiek, kiek norisi ir po kiek norisi.

IMG_1927Į piltuvą – suvedate savo kodą, prisipildote bokalą ir ragaujat. Alaus rūšį taip pat renkatės pats.

Įdomiausia tai, kad bet kurią akimirką galite pasitikrinti, kas prie jūsų staliuko išgėrė daugiausiai, o jei kovojate su kitu stalu dėl išgeriamų kiekių – kiek jums trūksta iki pergalės.

IMG_1928Žodžiu, kai nusibosta alų gerti kasdieniškai – geras būdas tai daryti kiek kitaip.

Beje, jei prisėsite lauke – vaizde maišysis visai netoliese esantis TV bokštas, o dar greta rasit DDR Motorrad muziejų. Na, čia jei prireiks dingsties išeiti iš baro anksčiau. Nepasiekus kosmoso.

IMG_1929

IMG_1922

.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s