[Šveicarija] Baras su šiurpą keliančiomis filmo „Alien“ dekoracijomis

Nesame tikri, kad išėję iš šio baro vakare – labai jaukiai jaustumėtės vienas savo lovoje. Vienok, fantazija yra labai nenuspėjamas reikalas, o kai vakarą praleidi tarp ateivių iš kitų pasaulių, ji gali iškrėsti ir vieną kitą nemigos pokštą. Kita vertus, jei kosmoso kelionės arba per nugarą slenkantys šiurpuliukai jums – vienas malonumas, tuomet jei keliausite po Šveicariją, būtinai užsukite į jaukų kalnų miestelį su nuostabiu senamiesčiu – Gruyères.

pic-254

O ten atraskite H.R. Giger muziejaus barą. Visai gali būti, kad jame atpažinsite keletą matytų kultinio filmo „Alien“ motyvų. Beje, dar vienas įdomus faktas, kad didžioji dalis filmo – nufilmuota Londone.

H.R. Giger – šveicarų kilmės menininkas, 1980 m. pelnęs Oskarą už geriausius vaizdo efektus filmui „Alien“ (jei teko matyti šį Ridley Scoto šedevrą, tuomet suprantate iš kur tie šiurpuliukai būnant ten). Beje, beveik visą minėto baro interjerą ir gretą esantį muziejų H.R. Griger sukūrė pats savo rankomis.

pic-251-768x1024
H.R. Giger kūriniai aplink barą

Pats muziejus įsikūręs senovinėje pilyje, kuri stūksto viduramžiškame miestelyje Gruyères. Jame eksponuojama kone didžiausia egzistuojanti H.R. Giger darbų kolekcija: piešiniai, skulptūros, baldai, filmų dekoracijos. Muziejaus baras įsikūręs visai šalia muziejaus, o jo vidaus dekoras primena ateivių laivą.
pic 250

pic-250-768x1024
Užeikit, „jaukiai“ prisėskit…

Ką ten ragauti? Ai, koks skirtumas… Išgerkit kavos ar vieną (du?) alaus. Į kai kuriuos barus geriausia užsukti dėl jų interjero. Nes pasėdėti tarp, rodos, prieš akimirką suakmenėjusių gyvų ateivių, pasižvalgyti į stuburinių kaulų perpintas nišas arba pasijusti galaktikų užkariautoju sėdint „ateiviškame“ krėsle – akimirka verta didesnės sumos už bet kokį patiekalą.

pic-2531-768x1024
Baro interjeras viduje!

Tiesa, tam kad ten pasedėtumėte ilgiau, teks prieš tai rezervuoti staliuką beigi minėtą krėslą. „Alien“ vis dar turi savo gerbėjų ir jie būriais traukia pasižiūrėti į savo dievaičio kūrinius.

pic-249-768x1024
Gruyères miestelio pilies kiemas ir – ten prie vartų, ateivių baras

Jei jau mintyse įtraukėte šią „lokaciją“ į savo kelionių planus, tuomet daugiau info, adreso bei darbo laiko ieškokite čia: http://www.hrgiger.com/barmuseum.htm.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s